Ultieme Veganistische Eiwitten - GymBeam | GymBeam.nl Skip to main content
Geselecteerde BeastPink-producten met 20% korting. Gebruik code: PINK

Ultimate Vegan Protein is een functionele mix van erwten- en rijstisolaat, met uitstekende eigenschappen en een gunstig aminozuurspectrum. Dit plantaardige eiwit heeft een 74% eiwitgehalte, dat  groei en behoud van de spiermassa en de normale conditie van botten ondersteunt. De ingrediënten zijn verrijkt met verteringsenzymen DigeZyme®, vitamine B12, ijzer en zink voor de verzorging van de gezondheid. Het is ideaal voor vegans, sporters en mensen die gluten en lactose vermijden.

27,95 €(27,95 €/ kg)
GRATIS verzending bij bestellingen boven 50,00 €
Details

Ultimate Vegan Protein - een heerlijk multi-component plantaardig eiwit dat de uitstekende eigenschappen van erwten- en rijstisolaat combineert

Ultimate Vegan Protein is een geavanceerd plantaardig eiwit dat is ontworpen om te voldoen aan de behoeften van sporters en liefhebbers van een gezonde levensstijl. De basis is een combinatie van erwten- en rijsteiwitisolaat. Hierdoor biedt het product een beter aminozuurspectrum dan monocomponent graan- of peulvruchtenproteïnen. Ze vullen elkaar perfect aan. Het resultaat is een compleet aminozuurprofiel dat vergelijkbaar is met dierlijke bronnen. Het eiwit heeft een 74% eiwitgehalte, waardoor het een ideale keuze is voor iedereen die de voorkeur geeft aan plantaardige bronnen en de groei en het onderhoud van de spiermassa en de gezondheid van de botten effectief wil ondersteunen. 

 width=

Ultimate Vegan Protein is ook suikervrij en bevat geen lactose, gluten of GGO's. Toch heeft het een heerlijke smaak, waardoor het een geweldig alternatief is voor wei-eiwitten. Het is ook geschikt tijdens een dieet. Dit plantaardig eiwit gaat niet alleen over eiwitten. Het is ontworpen als een uitgebreide multi-componenten formule voor veganisten en atleten. Het bevat daarom vitamine B12, die bijdraagt aan het verminderen van vermoeidheid en uitputting en ondersteunt de normale functie van het immuunsysteem. De ingrediënten bevatten ook ijzer en zink in een goed opneembare gechelateerde vorm (bisglycinaat). IJzer is belangrijk voor de productie van rode bloedcellen en voor het zuurstoftransport in het lichaam, terwijl zink bijdraagt aan de instandhouding van normale testosteronniveaus in het bloed en de eiwitsynthese ondersteunt. Dit zal elk actief individu waarderen. 

Om de eiwitervaring zo aangenaam mogelijk te maken, is het mengsel verrijkt met een digestief enzym complex DigeZyme® (amylase, protease, lactase, lipase en cellulase) en ook met choline, dat bijdraagt aan een normaal lipidenmetabolisme en leverfunctie. Daarnaast is het een GLP-1 vriendelijk product.

 

Dankzij de gemakkelijk oplosbare poedervorm hoeft het alleen maar gemengd te worden met water of plantaardige melk. Het is perfect na de training om snel voedingsstoffen aan te vullen, maar het kan ook in de keuken gebruikt worden. Het verrijkt je ochtendpap, smoothies, of desserts met hoogwaardige plantaardige eiwitten en essentiële mineralen. Ervaar de kracht van planten en ondersteun effectief de groei van spiermassa met proteïne!

Ultimate Vegan Protein en de voordelen ervan

  • premium multi-component plantaardig eiwit
  • verrijkt met essentiële micronutriënten voor veganisten
  • bevat een mengsel van erwten- en rijstisolaat
  • heeft een gunstig aminozuurspectrum
  • eiwit draagt bij aan de groei en het behoud van spiermassa
  • de eiwitten helpen bij het behoud van gezonde botten
  • formule is aangevuld met een spijsverteringsenzymcomplex
  • bevat vitamine B12 en ijzer, die bijdragen aan het verminderen van vermoeidheid en uitputting
  • ondersteunt de normale werking van het immuunsysteem, dankzij vitamine B12 en zink
  • is een bron van choline, dat bijdraagt aan een normaal vetmetabolisme en een normale leverfunctie
  • bevat zink, dat bijdraagt aan een normale eiwitsynthese
  • heeft een heerlijke smaak en aangename textuur
  • GLP-1 vriendelijk product
  • is suikervrij
  • bevat geen lactose, gluten of GGO's
  • geschikt voor iedereen als verrijking van een dieet
  • ideaal voor veganisten 
  • gemaakt in de EU
  • regelmatig getest op microbiologie en zware metalen 

 

Ingrediënten

Smaak: Chocolade: Eiwitisolaat (63,7%), rijsteiwitisolaat (27.3%), aroma, ontvette cacaopoeder, cholinebitartraat, spijsverteringsenzymen DigeZyme® (alfa-amylase, cellulase, lactase, lipase, protease), zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden), ijzerbisglycinaat, zinkbisglycinaat, vitamine B12 (cyanocobalamine).

Smaak: Vanille: Erwteneiwitisolaat (63,7%), rijsteiwitisolaat (27,3%), aroma, cholinebitartraat, spijsverteringsenzymen DigeZyme® (alfa-amylase, cellulase, lactase, lipase, protease), zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden), ijzerbisglycinaat, zinkbisglycinaat, vitamine B12 (cyanocobalamine).

Smaak: Zoute Pistache: Eiwitisolaat van erwten (63.7%), rijsteiwitisolaat (27,3%), aroma, spirulina, cholinebitartraat, spijsverteringsenzymen DigeZyme® (alfa-amylase, cellulase, lactase, lipase, protease), zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden), ijzerbisglycinaat, zinkbisglycinaat, vitamine B12 (cyanocobalamine).

 

Dosering

Meng 1 maatschep (30 g) met 300 ml water. Neem 1-2 keer per dag.

 

Aminozurenprofiel

Aminozuren na 100 g
Alanine 3.69 g
Arginine 6.19 g
Asparaginezuur 7,94 g
Cysteïne 1,24 g
Glutaminezuur 12.56 g
Glycine 3,04 g
Histidine 1,61 g
Isoleucine 3.65 g
Leucine 6,47 g
Lysine 4,86 g
Methionine 1.17 g
Phenylalanine 4,10 g
Proline 2,73 g
Serine 5.53 g
Threonine 2,69 g
Tryptofaan 0,79 g
Tyrosine 1.57 g
Valine 6,39 g

 

Waarschuwing

De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Dit product is geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Het product is niet bedoeld voor kinderen, zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. Buiten bereik van kleine kinderen bewaren. Bewaren op een droge plaats, uit de buurt van direct zonlicht, bij kamertemperatuur.


Heeft u Ultieme Veganistische Eiwitten - GymBeam? geprobeerd? Deel uw ervaring met ons en onze gemeenschap door een recensie voor Ultieme Veganistische Eiwitten - GymBeam. toe te voegen

Als u vragen heeft over dit product, stel ze dan hier.

Ontdek andere producten met het hoogste aantal klantrecensies in de categorie het beste uit de categorie Vegan Eiwitten. Mis de meest beoordeelde producten uit de categorie het beste uit de categorie Plantaardige Eiwitmix of de categorie het beste uit de categorie Eiwitten niet.

Samenstelling en dosering
Voedingswaarden
Energiewaarde1409 kJ / 333 kcal
Vetten3.6 g
- waarvan verzadigde vetzuren0.7 g
Koolhydraten1.1 g
- waarvan suikers0 g
Voedingsvezels1.7 g
Eiwitten74 g
Zout2.4 g
Vitamine B1216.7 μg
IJzer14 mg
Zink10 mg
DigeZyme®267 mg
Aminozuurprofiel
Asparaginezuur7.94 g
Glutaminezuur12.56 g
Alanine3.69 g
Arginine6.19 g
Cystine1.24 g
Glycine3.04 g
Histidine1.61 g
Isoleucine3.65 g
Leucine6.47 g
Lysine4.86 g
Methionine1.17 g
Fenylalanine4.1 g
Proline2.73 g
Serine5.53 g
Tyrosine1.57 g
Tryptofaan0.79 g
Valin6.39 g
Productdetails

Productbeschrijving

Main category :
Fabrikant:
Wettelijke categorie van het product:
dietary supplement
Vorm:
in poedervorm
Blend:
Multi component
Smaak:
Pistache
Dosering:
30 g
Eiwitbron:
multicomponent
Niet voor kinderen, zwangere en zogende vrouwen.:
Nee
Dit product is niet bedoeld voor kinderen. Zwangere en zogende vrouwen dienen een arts te raadplegen over het gebruik van dit product.:
Nee
Active Amount Unit:
g
Lab Tested:
Ja
Contains Stimulants:
Nee
Active Amount per Daily Dose:
44
Sugar per Serving (g):
0.000000
Protein per Serving (g):
22
Standardized Extract:
Ja
Ingredient Origin Type:
combination
Lab Test Type:
Microbiologie, Zware metalen
Third Party Verified:
Ja
Storage Conditions:
Skladujte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Active Amount per Serving:
22
Primary Goal:
Spiermassa opbouwen
Travel Friendly:
Nee
Sport / Activity Type:
Krachttraining
Target User:
Unisex
Recommended Servings per Day:
1–2
Days of Use per Pack:
16-33
Sugar Free:
Ja
Free From:
lactose_free, gluten_free, no_added_sugar, aspartame_free, Cafeïnevrij, stimulant_free, gelatin_free, palm_oil_free, egg_free, peanut_free, nut_free, Caseïnevrij, Melkvrij, Sojavrij, Vrij van hoofdallergenen
Product Dimensions:
15.6 × 15.6 × 19.7 cm
Age Range Description:
Not for children
Preparation Method:
Mix met water, Mix met melk, Schudden
Maximum Daily Dose:
60 g
Protein Type:
Veganistisch mengsel
Base Ingredient:
Erwt
Active Ingredient Form:
Isolaat
Last Redesign:
18 feb 2026
Secondary Goals:
Herstel
When to Use:
Na training, Op elk moment
Product Form:
Poeder
Andere categorieën :

Recensies

Populariteit

Positie in categorie#3 in Overige plantaardige eiwitten#4 in Plantaardige Eiwitmix#7 in Vegan Eiwitten#31 in Eiwitten

Samenstelling

Veganistisch:
Vegetarisch:
Glutenvrij:
Lactosevrij:
BIO:
GMO-vrij:
Zonder kunstmatige zoetstoffen:

Allergeneninformatie

Het product bevat geen allergenen.

Verpakking

Aantal stuks per verpakking:
5 pc.

Logistieke informatie

HS-code:
21069098: --- Ostatné
EAN:
8586028128640
Nettogewicht:
1.00 kg
Brutogewicht:
1.16 kg
Lengte:
15.60 cm
Breedte:
15.60 cm
Hoogte:
19.70 cm
Plasticvrije verpakking:
nee
Laboratoriumtests
Recensies

Ultieme Veganistische Eiwitten - GymBeam

3.9
Gemiddelde van 89 recensies
(49 recensies)
(12 recensies)
(7 recensies)
(10 recensies)
(11 recensies)
Meest nuttige positieve recensie van product

Gapo29

Geverifieerde aankoop
Tegen elkaar dan die uit wei lost beter op, als het goed gecombineerd is. En bovendien heb ik geen gasvorming zoals bij die uit wei. Ik gebruik het ’s ochtends met yoghurt of kefir + een eetlepel
Meest nuttige negatieve recensie van product

Juraj

Geverifieerde aankoop
In mijn leven heb ik zo’n overdreven zoet eiwit nog nooit gehad. Ik zeg “weerzinwekkend”, want als je het proeft met kunstmatige zoetstoffen, blijft er een vervelende nasmaak op je tong hangen. En
Op smaak

Alle recensies (89)
Nederlandse recensies (0)
Geverifieerde aankopen (78)
Positief (68)
Negatief (21)
  • Daniele

    Niet-geverifieerde aankoop

    28-8-2026

    Smaak: vanille
    Ik vond ze van de vanillesmaak, iets te zoet voor mijn smaak, daarna probeer ik de andere smaken!
    ITVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • Claudiu J

    Geverifieerde aankoop

    28-8-2026

    Smaak: salted pistachio
    Een van de beste die ik ooit heb geprobeerd
    ROVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • Tóth Péter

    Geverifieerde aankoop

    28-8-2026

    Smaak: vanille
    Het heeft een vreemde bijsmaak die ik niet kan wennen; als dat er niet was, zou het best te dragen zijn.
    HUVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • Ірина

    Geverifieerde aankoop

    28-8-2026

    Smaak: chocolade
    Helemaal niet te drinken, zelfs de chocolademelk niet. Niet lekker.
    UAVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • Denys

    Geverifieerde aankoop

    26-8-2026

    Smaak: salted pistachio
    Maar over het algemeen snap ik wat veganistische proteïne is, maar de smaak is interessant, vrij dun.
    RUVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • M. J.

    Geverifieerde aankoop

    25-8-2026

    Smaak: salted pistachio
    Je goed om te beseffen dat het een plantaardige eiwit is; die specifieke (aardse) smaak blijft altijd aanwezig en is waarschijnlijk moeilijk te maskeren. Denk daarom van tevoren goed na of het geschikt is voor de persoon waarvoor je het bedoelt. Het is beter om eerst een kleinere proef te proberen. Het is echter licht verteerbaar en werkt tot nu toe zoals het hoort. Het heeft een goed aminozuurprofiel plus micronutriënten. Voor mij: tevreden.
    SKVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • Ярослав П.

    Geverifieerde aankoop

    25-8-2026

    Niet lekker eiwit. Je kan amper een halve schep in een glas melk drinken.
    UAVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • stefania purgatorio

    Geverifieerde aankoop

    24-8-2026

    Smaak: salted pistachio
    Ik heb 4 sterren gegeven en geen 5, alleen omdat ik de smaak erg zoet vind, maar ze zijn fantastisch.
    ITVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • A.

    Geverifieerde aankoop

    23-8-2026

    Je kunt dit niet drinken. Ik kan me voorstellen dat het zo smaakt als puur aspartaam.
    PLVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
  • Lorena Veronika Lončarek

    Geverifieerde aankoop

    21-8-2026

    Smaak: vanille
    In havermoutpap met water zijn de oplosbaarheid en textuur super. Qua smaak is het voor mij persoonlijk net iets te zoet.
    HRVertaald door Google
    Was deze recensie nuttig voor u?
Vragen
Uw vragen over het product
Productopties raster
Smaak
Beoordeling
Verpakking
chocolade
(20)
1000 g
vanille
(16)
1000 g
We verwachten: 12-10-2026
salted pistachio
(25)
1000 g

Klanten kochten ook